Црвена блуза

199 ден.
Материјал : 95 % Вискоза/5 % Ликра
Големина : Стандардна ( одговара на S, M, L ) 
* Вомоментов овој производ го немаме на залиха!!!

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на Совршена и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на Совршена.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top