A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: controllers/Product.php

Line Number: 47

Backtrace:

File: /home/sovrshena/web/sovrshena.mk/public_html/application/controllers/Product.php
Line: 47
Function: _error_handler

File: /home/sovrshena/web/sovrshena.mk/public_html/index.php
Line: 292
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Invalid argument supplied for foreach()

Filename: controllers/Product.php

Line Number: 59

Backtrace:

File: /home/sovrshena/web/sovrshena.mk/public_html/application/controllers/Product.php
Line: 59
Function: _error_handler

File: /home/sovrshena/web/sovrshena.mk/public_html/index.php
Line: 292
Function: require_once

Sovrshena.mk

ден.
* Вомоментов овој производ го немаме на залиха!!!

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на Совршена и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на Совршена.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top