Светло розова ролка

499 ден.
Материјал: 95% Памук / 5% Ликра
Универзална големина (одговара на S,M,L)
* Вомоментов овој производ го немаме на залиха!!!

ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ

Зачленете се во Попуст клубот на Совршена и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на Совршена.

ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Back to top